Cosuri din grilaj
Pret: de la 25 euro / buc/ fara TVA
Acest tip de – Cosuri din grilaj – construite ideal pentru expunerea produselor la ofertă, cu vizibilitate optimă și transparență asupra produselor.
Se configurează foarte ușor, se pot stivui unul peste altul până la 5 buc ,se pot pune spate in spate sau pe alte piese de raft sau mobilier comercial sau direct pe boxpalet sau opțional pe Masa pentru promoții. ( vezi foto ).
Coșuri din grilaj , Disponibile in mai multe dimensiuni se pot aranja în mai multe configurați , combinate cu panouri perforate cu agățători și / sau polițe.
Se pot compartimenta cu separatoare pe lățime.
- Marca: Wanzl
- Dimensiuni: disponibile H 300mm sau 150mm / L 1250 sau 1000mm A 350/450/650 mm.
- Sarcină: maxim admisă: 50kg
- Stivuibile: până la 5 bucăți unul peste altul sau pe boxpalet sau pe masă de promoție. Atenție la datele tehnice pt montaj și sarcina maxim admisă. ( vezi mai jos )
- Culoarea: Gri dechis sau Alb vopsite în câmp electrostatic. (disponibilitatea anumitor culori depinde de stocul existent la momentul respectiv)
- Montajul: se efectuează fără a fi nevoie de unelte.
Vezi și alte tipuri de coșuri Click Aici
Vezi și accesoriile potrivite Click Aici
Vezi și bagheta port preț Click Aici
Recomandăm pentru montaj personal calificat . Montajul cât și folosirea rafturilor sau altor produse se va face cu simț de răspundere. Pentru alte informații vă rugăm citiți rubrica Termenii si Conditi, Utilizare cookie și Prelucrarea datelor cu caracter personal în vigoare.
Cantitatea comandată poate influența prețul final.
Toate produsele noastre sunt Mărci West Germane. Stoc disponibil imediat.
Produs second-hand se găsește in stare bună și poate fi exploatat conform datelor tehnice oferite de producător. Prezintă urme ușoare de folosire.
Disponibilitatea anumitor culori depinde de stocul existent la momentul respectiv.
Prețurile nu conțin TVA
Uneori informațiile pot conține mici erori, pentru care nu ne asumăm nici o răspundere. Pentru mai multe informați sau detali despre produsele care sunteți interesați , vă rugăm nu ezitați să ne contactați. Până la achitarea integrală , produsele comandate sunt proprietatea noastră. Ne rezervăm dreptul de a le revinde în cazul în care plata nu se face la timp.
Vezi si alte articole pe aceeasi tema:
- Boxpaleti cu grilaj – pentru ce sunt utili?
- Care sunt avantajele folosirii boxpaletilor cu grilaj?
- Euroboxpalet
- Boxpalet
- Box paletii cu grilaj
- Coşuri metalice din grilaj zincat
- Box paleti din grilaj
- Box paletul, o piese cheie in logistica si depozitare
- Raft industrial pt europaleti
ADMINISTRATOR: Marius Florea Mobil: 0748 352560
RAFTURI COMERCIALE: Mobil: 0749 393463
RAFTURI INDUSTRIALE: Ovidiu Petrican Mobil: 0747 393189
CONTABILITATE: Ramona Iușan Mobil: 0742 794 000
Tel Fix: 0263344218
E-mail: info@rafturidemetal.ro
Facebook: rafturidemetal

Separatoare pt cosuri

Cosuri din grilaj

Cosuri din grilaj

Separatoare pt cosuri

Separatoare pt cosuri

Separatoare pt cosuri

Cosuri din grilaj